poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Ważne - Wisła potrzebuje domu już za tydzień czeka ją schronisko

Witajcie - dziś ważne ogłoszenie. Tekst żywcem wzięłam od Prezes kury z Pastelowego kurnika ale chodzi o to by jak najwięcej osób zobaczyło więc chyba nikt nie będzie się czepiał, co?  

Zatem proszę udostępniajcie i pokazujcie proszę.

PSINKA DO WZIĘCIA...

No cóż, psinek szukających opieki jest niestety jak psów...

Moja kuzynka z Warszawy pisała mi już kiedyś o bezdomnych psiakach w okolicach Mostu Siekierkowskiego. Kilka szczeniaków znalazło domy, jeden trafił do schroniska na Paluchu, gdzie niestety rozchorował się i zakończył życie. Sunia, która, jak się wydawało miała szczęście i znalazła dom, niestety znów go szuka. Ludzie, którzy przygarnęli Wisłę, bo tak ma na imię, mają wyjechać do Hongkongu i jest obawa, że psinka też trafi na Paluch. Ma teraz około roku i jest śliczna, zobaczcie same:Tu jest link do informacji na Facebooku:


Może ktoś zna kogoś, kto by mógł i chciał... Bardzo proszę, udostępniajcie i pytajcie.

SPRAWA JEST BARDZO PILNA, ZOSTAŁ TYDZIEŃ NA ZNALEZIENIE DOMU DLA  WISEŁKI!!!!!!!!!

Tu jest tekst o niej z FB:

Pilnie szukamy domu dla suczki, która aktualnie przebywa w Warszawie. Piesek ma zagwarantowane lokum do końca sierpnia tego roku. Niestety nie może w tym miejscu pozostać dłużej.
Sunia ma rok, chowała się z małymi dziećmi, teraz przebywa z innymi psami, sprawdza się w różnych warunkach, podróżowała autem, także za granicę, jest bezproblemowa absolutnie, ma wszystkie szczepienia, we wrzesniu ma umówioną sterylizację.
Właścicielka z powodów osobistych została zmuszona do wyjazdu za granicę, do państwa, gdzie panują nieludzkie warunki, a zwierzęta wręcz nie są akceptowane przez społeczeństwo. Sunia nie byłaby tam szczęśliwa i nie miałaby dostatecznej ilości niezbędnego ruchu z uwagi na miejsce zamieszkania i okolicę, dlatego pani podjęła trudną decyzję o pozostawieniu jej w Polsce. 
Sunia musi trafić do domu, gdzie będzie miała możliwość pobiegać (ogród, duży taras), ponieważ jest zwierzęciem młodym, pełnym energii i wigoru.
Jako że czas nas nagli, bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc w szukaniu domu dla pieska. Udostępniajmy, zapraszajmy znajomych, ogłaszajmy w grupach bądź w innych miejscach.
Mamy nadzieję, że za niedługo suczka trafi do wymarzonego domu, gdzie będzie traktowana w sposób, na jaki zasługuje, a mianowicie jako pełnoprawny członek rodziny.

7 komentarzy:

 1. Przykre. Najpierw dostała domek, a teraz zostanie on jej odebrany. Naprawdę szkoda psiaka, na pewno był przywiązany do człowieka :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Luna, musi się udać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna suńka ! Jestem pewna że szybko znajdzie domek !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ever wanted to get free Twitter Followers?
  Did you know you can get these ON AUTO-PILOT AND TOTALLY FOR FREE by getting an account on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli podoba Ci się co piszę, lubisz spędzać czas przy moim blogu, daj mi o tym znać komentując. Dziękuję z całego serca.